Młodzież Zapobiega Pożarom

      Możliwość komentowania Młodzież Zapobiega Pożarom została wyłączona

14 marca odbyło się podsumowanie gminnego etapu XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „20 LAT STRAŻY POŻARNEJ – JAK NAS WIDZĄ TAK NAS MALUJĄ”. Laureatem tego konkursu została uczennica naszej szkoły MARTYNA HYBEL z kl.I i jej praca została zakwalifikowana do etapu powiatowego. W tym konkursie wyróżnienie otrzymała praca KLAUDII HEBDY z kl. IV.
W dniu 28 marca 2012 r. w Remizie OSP w Łososinie Górnej odbyły się miejsko – gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej – „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Duży sukces odniósł w nich uczeń naszej szkoły z kl. V ANDRZEJ NAWALANIEC, który zajął pierwsze miejsce w swojej grupie wiekowej i uzyskał awans do etapu powiatowego. Na uznanie zasługuje również SZYMON BORUCKI z kl. IV, który zajął III miejsce.
3 kwietnia br. w Kasinie Wielkiej odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Uczeń naszej szkoły Andrzej Nawalaniec, zajął po teście wiedzy I miejsce, lecz po finale ustnym ostatecznie zajął II miejsce i niestety nie uzyskał awansu do etapu wojewódzkiego do którego przechodzi tylko jedna osoba.
Wszystkim uczniom gratulujemy!