Dzień Dziecka 2013

      Możliwość komentowania Dzień Dziecka 2013 została wyłączona

03 czerwca 2013 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Siekierczynie obchodzili swoje ulubione święto – Dzień Dziecka. I chociaż aura nam nie dopisała, uczniowie spędzili ten dzień wesoło, a do domu udali się pełni wrażeń i z uśmiechem na twarzy.

Dla uczniów był to dzień wolny od zajęć szkolnych. Ogromny entuzjazm młodych widzów wywołały pokazy tresury psów policyjnych przedstawione przez policjantów Komendy Powiatowej Policji w Limanowej. Po pokazach odbyło się spotkanie z panią policjantką na temat bezpieczeństwa na drodze, bezpieczeństwa w sieci i nie tylko. Dzieci zadawały pani policjant szereg pytań, miały też możliwość przymierzyć czapkę policjanta. Była to prawdziwa lekcja wychowawcza. Dziękujemy przedstawicielom Policji za wspaniały pokaz i spotkanie z uczniami naszej szkoły.

Liczne konkursy w szkole zaangażowały do udziału wszystkich chętnych uczniów. W czasie zabaw i konkursów uczniowie mogli się cieszyć otrzymanymi upominkami w Dniu Dziecka. Dyrektor szkoły oraz opiekun Samorządu Uczniowskiego dziękują w imieniu swoim i uczniów wszystkim, którzy nie pożałowali czasu i wysiłku, aby uczniom dać w dniu ich święta radość oraz wywołać uśmiech na ich twarzach.

Dziękujemy Dyrektorowi Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego panu mgr Waldemarowi Olszyńskiemu za wypożyczenie dla szkoły „miasteczka rowerowego”, panu mgr inż. Markowi Boruckiemu radnemu naszej wsi, panu Tomaszowi Pałka – sołtysowi naszej wsi, Radzie Rodziców i tym wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji imprezy. Dzięki Wam był to wspaniały dzień. Sponsorzy uroczystości: Rada Rodziców, Urszula i Tomasz Pałka – sołtys wsi, Caritas parafialny, Firma TYMBARK, Samorząd Uczniowski naszej szkoły.