Św. Mikołaj w naszej szkole

      Możliwość komentowania Św. Mikołaj w naszej szkole została wyłączona

W dniu 8 grudnia 2013r. odbyła się w naszej szkole uroczystość środowiskowa. Jak co roku w piękne niedzielne popołudnie przybywa do naszej szkoły gość niezwykły – dostojny ŚWIĘTY MIKOŁAJ w asyście dwóch Aniołków, z workami wypełnionymi po brzegi słodkościami.

Wszyscy przyjęli Mikołaja gromkimi brawami. Każdemu dziecku wręczał osobiście paczkę. To dobry znak, świadczący o tym, że dzieci nasze są bardzo grzeczne i zasłużyły na prezenty. Było dużo radości i uśmiechu. Przejęte i uradowane buźki zwłaszcza tych najmłodszych potwierdziły, że naprawdę wierzą w Świętego Mikołaja i oczekują na niego. Świetlica szkolna wypełniła się uśmiechniętymi buziami najmłodszych – od roczku aż do 8 lat. Przybyły do naszej szkoły dzieci nie tylko z Siekierczyny, ale także z okolicznych miejscowości ze swoimi najukochańszymi rodzicami i nie tylko.

Uroczystość uświetnił występ dzieci z klasy drugiej pt: „Mikołajkowe wieści”, który przygotowała mgr Monika Płachta i mgr Małgorzata Koszyk. Jest nam niezmiernie miło, że możemy w naszej szkole przeżyć razem z Kochanymi Dziećmi niezwykłe chwile. Serdecznie dziękuję wszystkim dzieciom i ich rodzicom za przybycie do nas.

Słowa podziękowania kieruję do Rady Rodziców kl. 0 – II , wychowawczyni kl. 0 – mgr Małgorzaty Koszyk i wychowawczyni kl. II – mgr Moniki Płachta za ogromny wkład pracy w organizację uroczystości. Dziękuję w imieniu wszystkich dzieci i własnym Świętemu Mikołajowi, że nie zapomniał o dzieciach i do zobaczenia za rok.