Nowy plac zabaw oddany w Siekierczynie

      Możliwość komentowania Nowy plac zabaw oddany w Siekierczynie została wyłączona

Dnia 30 października 2014 roku oddano do użytku nowy plac zabaw przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Siekierczynie. Spełniło się marzenie naszych dzieci, które mogą miło i bezpiecznie spędzać wolny czas. Niewątpliwie pozwoli on rozwijać sprawność ruchową i intelektualną, zaspokoić naturalną potrzebę ruchu oraz przyczynić się do kształtowania właściwej postawy ciała. Stanie się on szybko ulubionym miejscem odpoczynku i relaksu na świeżym powietrzu.

Zabawy ruchowe i sprawnościowe sprawią dzieciom wielką frajdę, pobudzą wyobraźnię i nauczą współdziałania w grupie. Liczymy na to, że będzie służył przedszkolakom i tym najmłodszym jak najlepiej, a przede wszystkim zachęci do aktywnego spędzania czasu na powietrzu. Zabawa i ruch to nieodzowne elementy dzieciństwa, które pomagają naszym pociechom prawidłowo rozwijać się. Cieszymy się z oddania do użytku naszego placu zabaw. Jest on piękny i kolorowy.

Cała społeczność szkolna i rada rodziców Szkoły Podstawowej Nr 2 w Siekierczynie pragnie z okazji otwarcia placu zabaw bardzo serdecznie podziękować wszystkim osobom, które przyczyniły się do jego powstania, w szczególności Panu Władysławowi Pazdanowi – Wójtowi Gminy Limanowa, Pani Edycie Król – Dyrektorowi Gminnego Zespołu Obsługi Szkół, Panu Markowi Boruckiemu – Radnemu naszej wsi, Panu Tomaszowi Pałce – Sołtysowi naszej wsi oraz pracownikom Urzędu Gminy Limanowa.

Apeluję do wszystkich dzieci, młodzieży i rodziców, by plac zabaw był naszym wspólnym dobrem i żeby zawsze był na nim ład i porządek.