Czytelniczy konkurs plastyczny „Ilustruję W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza”

      Możliwość komentowania Czytelniczy konkurs plastyczny „Ilustruję W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza” została wyłączona

Nasza szkoła w ramach obchodu Roku Henryka Sienkiewicza brała udział w czytelniczym konkursie plastycznym „Ilustruję W Pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza” organizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną w Limanowej. Była to dalsza kontynuacja zadań pracy biblioteki szkolnej we współpracy z filią Biblioteki Gminnej w Siekierczynie w ramach obchodów w naszej szkole Ogólnopolskiej Akcji Głośnego Czytania między innymi utworów Henryka Sienkiewicza. Celem konkursu było rozwijanie kompetencji czytelniczych, kreatywności i twórczości plastycznej. W dniu 18 listopada 2016 roku odbyło się podsumowanie konkursu w Bibliotece Pedagogicznej w Limanowej. Wśród laureatów obecna była nasza uczennica Małgorzata Hybel z klasy piątej. Serdecznie gratulujemy naszej uczennicy i nauczycielom mgr Wiolecie Setlak-Wojtas i mgr Renacie Kania