Dzień Dziecka 2017

      Możliwość komentowania Dzień Dziecka 2017 została wyłączona

1 czerwca 2017 roku w Szkole Podstawowej Nr 2 w Siekierczynie obył się Dzień Dziecka. W tym dniu wszystkie dzieci świętowały. Nie było lekcji, zadań.
Cała uroczystość odbyła się na powietrzu przed budynkiem remizy strażackiej w Siekierczynie. Pogoda w tym dniu szczególnie dopisała. Ochłodą dla uczestników była woda podczas pokazów strażackich druhów z Siekierczyny. W organizację uroczystości włączyła się Rada Rodziców naszej szkoły, która zadbała o wiele atrakcji dla każdego dziecka.
Były filmy, konkursy, dyskoteka, dmuchany zamek, malowanie twarzy.
Nie zabrakło smakołyków – waty cukrowej, słodyczy, wspaniałego poczęstunku, lodów, ale przede wszystkim nie brakowało radości i uśmiechu.

Dzieci w tym radosnym dniu odwiedzili – zastępca Wójta Gminy Limanowa Pan Marian Mąka, Pani Dyrektor GZOS Edyta Król oraz Pan Wojciech Korabik, którzy obdarowali ich słodyczami.
Każde dziecko na zakończenie świętowania otrzymało paczkę z upominkami, którą ufundowała firma Państwa Agnieszki i Mirosława Królów.
Firma TYMBARK ufundowała dzieciom soczki.

Wszystkim, którzy włączyli się w organizację uroczystości – Radzie Rodziców, OSP w Siekierczynie, Firmie Państwa Agnieszki i Mirosława Królów, Firmie TYMBARK, CARITAS Parafii Siekierczyna, nauczycielom, wychowawcom, pracownikom szkoły składamy ogromne podziękowanie za wspaniałą zabawę i radość, jaką sprawili naszym dzieciom w dniu ich święta. Wszystkim dzieciom życzymy wielu takich dni.