Podsumowanie akcji SKO 2016/2017

      Możliwość komentowania Podsumowanie akcji SKO 2016/2017 została wyłączona

9 czerwca 2017 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Limanowej odbył się finał akcji „Dziś oszczędzam w SKO jutro w Banku Spółdzielczym w Limanowej” – edycja 2016/2017 oraz finał konkursu „BANK-SKARBONKA”. Przedmiotem konkursu było wykonanie skarbonki z surowców wtórnych na etapie szkolnym oraz warsztaty rzeźbiarskie na etapie międzyszkolnym. Konkurs składał się z dwóch kategorii: Kategoria dla szkół i Kategoria dla uczniów – uczestników SKO.

W naszej szkole na konkurs wpłynęło 6 prac wykonanych przez uczniów z klasy III: Patrycji Biernat, Patrycji Florek, Alicji Hebdy, Dariusza Oleś, Justyny Saczki oraz Martyny Hybel – uczennicy kl. VI . Opiekun SKO – pani Zdzisława Zoń sporządziła prezentację wszystkich prac w postaci pliku prezentacji PowerPoint oraz przekazała do Banku Spółdzielczego w Limanowej wraz z wymaganą ilość prac. Wyniki przedstawiają się następująco:

W kategorii dla szkół – nie znaleźliśmy się w gronie dziesięciu szkół nagrodzonych warsztatami ceramicznymi.

W kategorii dla uczniów laureatami zostali:
Nagroda – Alicja Hebda z klasy III
Wyróżnienie Justyna Saczka z klasy III.

Nagrodzone uczennice pojechały wraz z opiekunem SKO p. Zdzisławą Zoń do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Limanowej. Uroczystość rozpoczęła się przedstawieniem pt. „Jak Jaś i Małgosia uczy oszczędzania” w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej w Szyku. Następnie głos zabrali przedstawiciele Banku Spółdzielczego w Limanowej, którzy dokonali podsumowania tegorocznej Akcji SKO oraz wręczyli uczniom i szkołom nagrody, a także zaprosili wszystkich uczestników spotkania do obejrzenia wystawy prac.
Na zakończenie wyprawy pani opiekun SKO zaprosiła wszystkich na słodki poczęstunek.
Gratulujemy uczniom i pani opiekun SKO!