Podziękowanie Minister Edukacji Narodowej

      Możliwość komentowania Podziękowanie Minister Edukacji Narodowej została wyłączona

9 listopada 2018 roku w naszej szkole odbyły się uroczyste obchody setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Chociaż historyczna data wypada 11 listopada, to cała społeczność szkolna oraz mieszkańcy Siekierczyny wzięli udział w uroczystościach upamiętniających te jakże ważne wydarzenia z przeszłości naszej Ojczyzny.
O godzinie 1100 w kościele pod wezwaniem Matki Bożej Łaskawej w Siekierczynie została odprawiona msza św. za Ojczyznę. Na nabożeństwo przybyli mieszkańcy Siekierczyny, wszyscy uczniowie, dzieci z oddziałów przedszkolnych i nauczyciele naszej szkoły wraz z pocztem sztandarowym. W trakcie nabożeństwa o godzinie 1111 wszyscy odśpiewali hymn Polski, włączając się w ten sposób w zaplanowaną na ten czas ogólnopolską akcję „Rekord dla Niepodległej”.

Za udział w tej pięknej patriotycznej akcji nasza szkoła otrzymała podziękowanie od Minister Edukacji Narodowej Pani Anny Zalewskiej.