Sukcesy uczniów w XV MAŁOPOLSKIM KONKURSIE LITERACKIM I PLASTYCZNYM „Mój szczęśliwy dzień”

      Możliwość komentowania Sukcesy uczniów w XV MAŁOPOLSKIM KONKURSIE LITERACKIM I PLASTYCZNYM „Mój szczęśliwy dzień” została wyłączona

Uczniowie naszej szkoły brali udział w tegorocznej edycji Małopolskiego Konkursu Literackiego i Plastycznego „Mój szczęśliwy dzień”, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa Nr 101 w Krakowie pod patronatem Konsula Królestwa Danii Janusza Kahla, Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego oraz Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa Dominika Jaśkowca. Na konkurs wysłano z naszej szkoły 1 pracę literacką oraz 14 prac plastycznych. Z radością informujemy, że aż 4 prace wykonane przez naszych uczniów zostały nagrodzone: 1 praca literacka oraz 3 prace plastyczne. 

MAŁOPOLSKI KONKURS LITERACKI
Prace literackie oceniała Komisja w składzie: mgr Ewa Modzelewska przewodniczący, mgr Elżbieta Twardosz – Mamica – dyrektor SP 101, mgr Ewa Doniec, mgr Ewa Kręcina, mgr Małgorzata Modzelewska, mgr Elżbieta Roch, mgr Maria Rosołek, mgr Bernadetta Słupińska.
Jury przyznawało nagrody w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-IV i klasy V-VIII.

W kategorii uczniów klas I – IV:
Michał Pistusiński z klasy II otrzymał Nagrodę III stopnia za pracę „Mój szczęśliwy dzień”, napisaną pod kierunkiem pani Zdzisławy Zoń. 

MAŁOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
Prace plastyczne oceniała Komisja w składzie: prof. Czesław Dźwigaj- przewodniczący, mgr Elżbieta Twardosz – Mamica – dyrektor SP 101, mgr Ewa Kręcina, mgr Małgorzata Modzelewska, mgr Maria Rosołek, mgr Beata Majewska – Wojtal.
Jury przyznawało nagrody w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-IV i klasy V-VIII.

W kategorii uczniów klas I – IV:
Anita Hybel z klasy III otrzymała III miejsce za pracę „Spacer z psem” – opiekun Stanisława Borucka. 
W kategorii uczniów klas V – VIII:
Małgorzata Hybel z klasy VII otrzymała III miejsce za pracę „Brzydkie kaczątko” – opiekun Małgorzata Koszyk
Alicja Hebda z klasy V otrzymała Wyróżnienie za pracę „Wymarzony prezent”- opiekun Małgorzata Koszyk.

Podsumowanie konkursu oraz rozdanie nagród odbyło się 10 czerwca w Sali Miedzianej Muzeum Historycznego Miasta Krakowa. Uroczystość uświetniono występem chóru, odczytaniem fragmentów literackich prac konkursowych oraz prezentacją nagrodzonych prac plastycznych. Podziękowanie otrzymali również opiekunowie dzieci.
Serdecznie gratulujemy uczniom i ich opiekunom!