Święto Zawodów

      Możliwość komentowania Święto Zawodów została wyłączona

27 listopada 2019 roku uczniowie klasy ósmej naszej szkoły wraz z opiekunami uczestniczyli w inauguracji Święta Zawodów, które odbyło się w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Limanowej. Następnie zwiedzali pracownie kształcenia zawodowego i tematyczne ekspozycje. Mieli też możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną szkół z Powiatu Limanowskiego.
Dzień wcześniej nauczyciel naszej szkoły mgr Stanisław Zoń brał udział w szkoleniu pod nazwą Kształcenie zawodowe w szkołach ponadpodstawowych zorganizowanym w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Limanowej.
Działania te mają na celu jak najlepiej przygotować uczniów do wyboru dalszej ścieżki kształcenia i zawodu.