LAUREACI XIX EDYCJI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU LITERACKO – PLASTYCZNEGO I KOMPUTEROWEGO „Jan Paweł II – mój autorytet”

      Możliwość komentowania LAUREACI XIX EDYCJI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU LITERACKO – PLASTYCZNEGO I KOMPUTEROWEGO „Jan Paweł II – mój autorytet” została wyłączona

W bieżącym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły kolejny raz wzięli udział w Wojewódzkim Konkursie literacko – plastycznym i komputerowym „Jan Paweł II – mój autorytet”, organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Heleny Marusarzówny w Zębie.
Celem konkursu jest propagowanie wartości chrześcijańskich. Przybliżenie dzieciom i młodzieży postaci papieża Jana Pawła II jako najwyższego autorytetu moralnego współczesnego świata. Ukazanie związków Papieża z Małopolską oraz kształtowanie i rozwijanie u uczniów uzdolnień plastycznych i literackich.
Na konkurs plastyczny wpłynęło 300 prac z których wybrano najlepsze, a w tym prace dwóch uczennic naszej szkoły.

Kategoria wiekowa kl. 0 – III
Wyróżnienie – FAUSTYNA PIETRZAK z klasy I – opiekun p. Stanisława Borucka
Kategoria wiekowa kl. VII – VIII
III miejsce – KINGA KUNA z klasy VII – opiekun p. Małgorzata Koszyk Serdeczne gratulacje dla uczennic i rodziców !