II Powiatowy Konkurs Artystyczny „CUDA – STWORKI Z PAPIEROWEJ ROLKI”

      Możliwość komentowania II Powiatowy Konkurs Artystyczny „CUDA – STWORKI Z PAPIEROWEJ ROLKI” została wyłączona

W lutym bieżącego roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II Powiatowym Konkursie Artystycznym „CUDA – STWORKI Z PAPIEROWEJ ROLKI”, organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Władysława Reymonta w Pasierbcu pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Limanowskiego oraz Wójta Gminy Limanowa.

Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy przestrzennej na bazie rolek po papierze toaletowym i ręcznikach kuchennych z dodatkiem innych materiałów plastycznych oraz ozdób. Celem konkursu było pobudzenie uczniów do twórczego działania. Zachęcenie do aktywnego wypoczynku oraz spędzenia wolnego czasu z dala od smartfonów i urządzeń elektronicznych.

Nasi uczniowie: Julia Mordarska ( kl. I), Wiktoria Wojtas (kl. II), Fabian Szymoniak (kl. III), Antoni Tobiasz (kl. IV), Mateusz Matras (kl. IV), Rafał Mordarski (kl. V), Sabina Szymoniak (kl. VI) i Magdalena Trystuła (kl. VI), pod okiem rodziców wykonali piękne prace o różnej tematyce wykazując się niezwykłą kreatywnością.

Czekamy na wyniki konkursu, które zostaną opublikowane na stronie internetowej organizatora konkursu 01. 03. 2024 r. Podsumowanie konkursu nastąpi 8 marca 2024 roku w Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej.

Prace laureatów konkursu zostaną umieszczone na pokonkursowej wystawie prac w Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej i będą dostępne dla zwiedzających w miesiącu marcu.