Postępy przy rozbudowie naszej Szkoły

      Możliwość komentowania Postępy przy rozbudowie naszej Szkoły została wyłączona

W okresie ostatnich 5 lat w Szkole Podstawowej Nr 2 w Siekierczynie rozpoczęła się realizacja bardzo ważnego i długo oczekiwanego zadania dla całej społeczności szkolnej i lokalnej, na którą składały się: decyzja Pana Wójta Jana Skrzekuta o rozpoczęciu projektowania rozbudowy szkoły i budowy sali gimnastycznej, wykonanie projektu, uzyskanie pozwolenia na budowę, ogrom starań Pana Wójta o środki finansowe na inwestycję, podpisanie umowy z wykonawcą oraz przekazanie placu budowy wykonawcy zadania.

W maju 2023 r. rozpoczęły się prace przy rozbudowie szkoły i budowie sali gimnastycznej.


„ Dzięki sprzyjającej aurze prace idą bardzo sprawnie i postępy na budowie widać z dnia na dzień. Jeśli nadal wszystko pójdzie tak sprawnie, to będzie można rozważać skrócenie czasu przewidzianego na realizację tej inwestycji …Wszystko to napawa mnie optymizmem i jestem pewien, że  z takim zespołem mogę zrealizować każdą inwestycje, a ta rozbudowa z pewnością będzie cieszyła mieszkańców przez wiele lat i podniesie standard nauczania…” – powiedział Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut.

Cała społeczność szkolna i lokalna wyraża ogromną wdzięczność Panu Wójtowi Janowi Skrzekutowi. Ten piękny obiekt będzie służył wielu pokoleniom. Dziękujemy!

Więcej informacji:

https://www.gminalimanowa.pl/aktualnosci/2024/03/postepy-przy-rozbudowie-szkoly-podstawowej-nr-2-w-siekierczynie