Mistrzostwach Gminy Limanowa w Halowej Piłce Nożnej DZIEWCZĄT

Możliwość komentowania Mistrzostwach Gminy Limanowa w Halowej Piłce Nożnej DZIEWCZĄT została wyłączona

22 października br. we wtorek w Szkole Podstawowej w Męcinie odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Halowej Piłce Nożnej DZIEWCZĄT w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Udział w rozgrywkach wzięło łącznie 8 drużyn ze szkół z terenu Gminy Limanowa. Dziewczęta z naszej szkoły wygrały swoją grupę pokonując 3 drużyny: Siekierczynę 1 – 2:0, Młynne – 2:1 i Rupniów – 6:0, awansowały do finału tych rozgrywek. Ostatecznie zajęły II miejsce otrzymując dyplom, puchar oraz piłki. Wręczenia dyplomów oraz nagród uczestnikom rozgrywek piłkarskich dokonali, Jan Skrzekut Wójt Gminy Limanowa i dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Męcinie Grzegorz Krzak.