Bal Karnawałowy 2013

      Możliwość komentowania Bal Karnawałowy 2013 została wyłączona

5 lutego 2013 r. w naszej szkole odbyła się zabawa kanałowa dla najmłodszych uczniów kl. 0-III oraz klas starszych IV-VI. W organizację imprezy włączyła się Rada Rodziców, wychowawcy klas, samorząd uczniowski i dyrekcja szkoły. Uczniowie z wszystkich klas oraz dzieci z zerówki, chętnie bawili się na świetlicy szkolnej. Szkolną zabawę prowadził wodzirej, czyli Pani Katarzyna Szybisty Studio YAPA z Krakowa, która od pierwszych taktów skocznej muzyki zagrzewała dzieci, ich opiekunów oraz panie z Rady Rodziców do wspólnej zabawy, gier i korowodów tanecznych. Atmosfera pod sceną muzyczną była fantastyczna. Pośród kolorowych świateł pląsały księżniczki, czarodziejki i inni przebierańcy. Nie zabrakło też słodkości, dobrego humoru, konkursów i nagród dzięki zaangażowaniu Rady Rodziców oraz sponsorów. Wszyscy uczestnicy doskonale się bawili i humor wszystkim dopisywał. Kolejny karnawał ponownie za rok! Serdeczne podziękowania od całej społeczności uczniowskiej, dyrekcji szkoły, wychowawców klas kierujemy na ręce Pani Barbary Biedroń przewodniczącej Rady Rodziców, Pana Tomasza Pałki Sołtysa wsi, Pana Marka Boruckiego Radnego naszej wsi, Pani Anny Boruckiej, Pani Urszuli Pałka oraz wszystkich osób, które pomogły w organizacji imprezy za sponsoring i świadczoną pomoc. Dziękujemy wszystkim za przybycie i dobrą zabawę.