Bal Karnawałowy 2016

Tradycyjnie, już w naszej szkole w środę, 3 lutego odbyła się zabawa karnawałowa dla uczniów naszej szkoły. Organizacją całego balu karnawałowego zajęła się Rada Rodziców.

W bajkowej scenerii, przy muzyce dzieci bawiły się wspaniale. Dodatkową atrakcją były konkursy i zabawy, które dostarczyły mnóstwa radości. Najmłodsi nie zawiedli w swej pomysłowości, dzięki czemu na balu nie zabrakło księżniczek, wróżek, strażaków, rycerzy, piratów, czarodziejek, cyganek i innych bajkowych postaci w które wcielili się najmłodsi.

Wspaniała muzyka sprawiła, że świetnie bawili się zarówno najmłodsi uczestnicy z oddziału przedszkolnego i klas młodszych, jak i starsi uczniowie klas 4-6. Zabawę uprzyjemnił pyszny poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców.

One thought on “Bal Karnawałowy 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *