Podsumowanie akcji SKO 2015/2016

      Możliwość komentowania Podsumowanie akcji SKO 2015/2016 została wyłączona

10 czerwca 2016 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Limanowej odbył się finał akcji „Dziś oszczędzam w SKO jutro w Banku Spółdzielczym w Limanowej” – edycja 2015/2016 oraz finał konkursu „Spełniam marzenia dzięki SKO w Banku Spółdzielczym w Limanowej”. Przedmiotem konkursu było wykonanie przez uczniów pracy plastycznej, przedstawiającej sposób realizacji marzeń, dzięki oszczędzaniu w SKO. Konkurs trwał od 10 grudnia 2015 r. do 15 maja 2016 r. Na konkurs wpłynęło 397 prac spośród 47 szkół. Kreatywność, wysoka jakość i technika z jaką zostały wykonane prace przez dzieci, przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów.
W naszej szkole na konkurs wpłynęły prace wykonane przez uczniów klas I-VI:
kl. I – Florek Gabriela, Biernat Dorota, Wiśniowska Zuzanna,
kl. II – Hebda Alicja, Saczka Justyna, Wrońska Julia,
kl. III – Kądziołka Maria,
kl. V – Tomera Adrian,
kl. VI – Król Marta, Hajduk Dominika, Król Faustyna
Prace naszych uczniów zachwyciły jurorów, dlatego jest tak wielu laureatów.
NAGRODĘ PIERWSZEGO STOPNIA otrzymali:
Alicja HEBDA z kl. II
Julia WROŃSKA z kl. II
Faustyna KRÓL z kl. VI
NAGRODA TRZECIEGO STOPNIA otrzymała:
Justyna SACZKA z kl. II
NAGRODĘ CZWARTEGO STOPNIA otrzymała:
Zuzanna WIŚNIOWSKA z kl. I
Nagrodzeni uczniowie pojechali wraz z opiekunem SKO p. Zdzisławą Zoń do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Limanowej, gdzie odebrali swoje nagrody oraz obejrzeli wystawę prac, która potrwa do 17 czerwca. Na zakończenie wyprawy pani opiekun SKO zaprosiła wszystkich na słodki poczęstunek.
Gratulujemy uczniom i pani opiekun SKO!