Dzień Dziecka w Rabkolandzie

      Możliwość komentowania Dzień Dziecka w Rabkolandzie została wyłączona

01 czerwca 2023 roku uczniowie naszej szkoły wraz ze swymi opiekunami uczestniczyli w wycieczce do Rodzinnego Parku Rozrywki Rabkoland w Rabce-Zdroju zorganizowanej w ramach projektu „Przedsiębiorcy Podhala, Spisza i Orawy Dzieciom”, którego głównym organizatorem był Wiceminister Sportu i Turystyki Andrzej Gut-Mostowy. Na miejscu dzieci mogły korzystać bezpłatnie ze wszystkich dostępnych atrakcji. Organizator opłacił również transport uczniów do Rabkolandu.

Pogoda tego dnia sprzyjała dobrej zabawie i integracji dzieci. W Rodzinnym Parku Rozrywki uczniowie mieli możliwość aktywnego wypoczynku i relaksu na świeżym powietrzu. Do dyspozycji uczestników wycieczki były m.in. karuzele, gokardy, samochodziki, kolejki, dom śmiechu, pałac strachu i wiele innych atrakcji. Każdy mógł wybrać coś dla siebie. Było przy tym wiele śmiechu, zabawy, a czasem nawet strachu. Dodatkowo,co godzinę, odbywało się losowanie nagród. Szczęśliwcy przywieźli do domu wspaniałe upominki.

Na zakończenie całej imprezy przedstawiciele naszej szkoły osobiście podziękowali głównemu organizatorowi za dzień pełen wrażeń i zabawy.

Wesołe miasteczko w Rabce ma w sobie coś, co sprawia, że chce się tu powrócić. Wyjazd był bardzo udany, a uczniowie wrócili do domu bardzo zadowoleni i pozytywnie zmęczeni.