Wyjście do Ośrodka Wypoczynkowego „Jeżowa Woda.”

      Możliwość komentowania Wyjście do Ośrodka Wypoczynkowego „Jeżowa Woda.” została wyłączona

W dniu 25 września 2023 r. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami udali się pieszo do Ośrodka Wypoczynkowego JEŻOWA WODA w Przyszowej. Rozpoczęliśmy od zwiedzania palmiarni, miejsca w którym podziwiać mogliśmy egzotyczne rośliny, kolorowe papugi i połyskujące w oczku wodnym rybki. Chętni mieli okazję nakarmić rodzinę kameleonów.Poczuliśmy się tam jak w rajskiej oazie i zapomnieliśmy o codziennych problemach .

W międzyczasie korzystaliśmy z ogromnej sali, na której można było posłuchać muzyki ,zagrać w piłkę, zrobić zdjęcie na makiecie, a także narysować pracę do kapsuły czasu na temat: „ Jak będzie wyglądał świat za sto lat ?”, która zostanie w przyszłości otwarta przez innych zwiedzających.

Dodatkową atrakcją były liczne hamaki, podwieszane siedziska i plac zabaw, na których pełni uśmiechu, bawiąc się, rozmawiając spędziliśmy miło czas.

Na zakończenie zapaliliśmy ognisko w wiacie grillowej, gdzie po dniu pełnym wrażeń mogliśmy zjeść ciepłą kiełbaskę i nabrać sił, by wyruszyć w drogę powrotną.

Była to wycieczka do niezwykłego miejsca, które pozwoliło na odpoczynek i relaks w otoczeniu pięknej przyrody i zwierząt. Wszyscy mogliśmy zregenerować swoje siły, zrelaksować się i pospacerować w malowniczej okolicy Beskidu Wyspowego.