Uczniowie

Samorząd Szkolny

Opiekun: mgr Natalia Iwan
Przewodniczący: Kamil Pietrzak
Zastępca przewodniczącego: Patrycja Florek
Sekretarz: Blanka Tokarczyk
Skarbnik: Marzena Lis


Oddział przedszkolny „A”
Wychowawca: mgr Małgorzata Koszyk

Rada Rodziców:

  • Pani Kinga Tobiasz
  • Pani Katarzyna Kotlarz
  • Pani Mariola Matras

Oddział przedszkolny „B”
Wychowawca: mgr Joanna Sławek

Rada Rodziców:

  • Pani Anna Garwol
  • Pani Marzena Twaróg
  • Pani Beata Micyk

Klasa I

Wychowawca: mgr Stanisława Borucka

Klasowa Rada Rodziców:

Przewodnicząca: Szumilas Marta
Zastępca przewodniczącej: Kuna Aneta
Skarbnik: Daniel Agata

Samorząd klasowy:

Przewodniczący: Alan Tokarczyk
Zastępca przewodniczącego: Martyna Janik
Skarbnik: Wojciech Szumilas

Klasa II

Wychowawca: mgr Monika Płachta

Klasowa Rada Rodziców:

Przewodnicząca: Szymoniak Beata
Zastępca przewodniczącej: Tokarczyk Anna
Skarbnik: Sikoń Magdalena

Samorząd klasowy:

Przewodnicząca: Łucja Tokarczyk
Zastępca przewodniczącej: Magdalena Trystuła
Skarbnik: Sabina Szymoniak

Klasa III

Wychowawca: mgr inż Zdzisława Zoń

Klasowa Rada Rodziców:

Przewodnicząca: Król Agnieszka
Zastępca przewodniczącej: Pałka Urszula
Skarbnik: Smaga Monika

Samorząd klasowy:

Przewodnicząca: Wiktoria Tokarczyk
Zastępca przewodniczącej: Marika Wojtas
Skarbnik: Kamil Woźniczka

Klasa IV

Wychowawca: mgr Renata Kania

Klasowa Rada Rodziców:

PrzewodniczącaRenata Tokarczyk
Zastępca przewodniczącejMarta Król
SkarbnikAgata Prędka

Samorząd klasowy:

Przewodnicząca: Blanka Tokarczyk
Zastępca przewodniczącej: Emilia Trystuła
Skarbnik: Jakub Szewczyk

Klasa V

Wychowawca: mgr Joanna Janik-Kita

Klasowa Rada Rodziców:

Przewodnicząca: Opiela Wanda
Zastępca przewodniczącej: Trystuła Anna
Skarbnik: Florek Marzena

Samorząd klasowy:

Przewodnicząca: Milena Woźniczka
Zastępca przewodniczącej: Dominika Młynarczyk
Sekretarz: Alicja Opiela
Skarbnik: Zuzanna Wiśniowska

Klasa VI

Wychowawca: mgr Stanisław Zoń

Klasowa Rada Rodziców:

Przewodnicząca: Biernat Barbara
Zastępca przewodniczącej: Dorota Saczka
Skarbnik: Wrońska Barbara

Samorząd klasowy:

Przewodnicząca: Patrycja Florek
Zastępca przewodniczącej: Aneta Wojcieszczak
Skarbnik: Maciej Biernat

Klasa VII

Wychowawca: mgr Maria Zoń

Klasowa Rada Rodziców:

Przewodnicząca: Nowak Teresa
Członek: Pałka Urszula
Członek: Pietrzak Katarzyna

Samorząd klasowy:

Przewodnicząca: Aleksandra Jagieła
Zastępca przewodniczącej: Kamil Pałka
Skarbnik: Bartłomiej Nowak

Klasa VIII

Wychowawca:mgr Józefa Setlak

Klasowa Rada Rodziców:

Przewodnicząca: Biedroń Barbara
Zastępca przewodniczącej: Król Elżbieta
Skarbnik: Biernat Joanna

Samorząd klasowy:

Przewodnicząca: Patrycja Król
Zastępca przewodniczącej: Marzena Lis
Skarbnik: Monika Król