Uczniowie

Samorząd Szkolny

mgr Joanna Janik-Kita
opiekun
Martyna Hybel
przewodnicząca
Kamil Hybel
zastępca przewodniczącej
Łukasz Król
skarbnik
Wiktor Hybel
członek
Anna Kotlarz
członek


Oddział przedszkolny „A”
mgr Małgorzata Koszyk
wychowawca

Rada Rodziców:

  • Pani Beata Szymoniak
  • Pani Magdalena Sikoń
  • Pani Anna Tokarczyk

Oddział przedszkolny „B”
mgr Monika Baran
wychowawca

Rada Rodziców:

  • Pani Katarzyna Mordarska
  • Pani Monika Król
  • Pani Katarzyna Król

Klasa I

mgr inż. Zdzisława Zoń
wychowawca

Klasowa Rada Rodziców:

  • Pani Agnieszka Król
  • Pani Urszula Pałka
  • Pani Monika Smaga

Samorząd klasowy:

  • Tomasz Smaga – przewodniczący
  • Marika Wojtas – zastępca przewodniczącego
  • Michał Pałka – zastępca przewodniczącego

Klasa II

mgr Stanisława Borucka
wychowawca

Klasowa Rada Rodziców:

  • Pani Teresa Szewczyk
  • Pani Marta Król
  • Pani Renata Tokarczyk

Samorząd klasowy:

  • Zuzanna Florek – przewodnicząca
  • Anna Hybel – zastępca przewodniczącej
  • Blanka Tokarczyk – skarbnik

Klasa III

mgr Monika Płachta
wychowawca

Klasowa Rada Rodziców:

  • Pani Agnieszka Bugajska
  • Pani Katarzyna Król
  • Pani Marzena Florek

Samorząd klasowy:

  • Mateusz Borucki – przewodniczący
  • Sebastian Biernat – zastępca przewodniczącego
  • Zuzanna Wiśniowska – skarbnik

Klasa IV

mgr Stanisław Zoń
wychowawca

Klasowa Rada Rodziców:

  • Pani Barbara Biernat
  • Pani Natalia Kuna
  • Pani Barbara Wrońska

Samorząd klasowy:

  • Maciej Biernat – przewodniczący
  • Justyna Saczka – zastępca przewodniczącego
  • Wiktor Hybel – skarbnik

Klasa V

mgr Maria Zoń
wychowawca

Klasowa Rada Rodziców:

  • Pani Agnieszka Król
  • Pani Teresa Nowak
  • Pani Katarzyna Pietrzak

Samorząd klasowy:

  • Amelia Barnaś – przewodnicząca
  • Tatiana Tokarczyk – zastępca przewodniczącej
  • Anna Kotlarz – skarbnik

Klasa VI

mgr Józefa Setlak
wychowawca

Klasowa Rada Rodziców:

  • Pani Joanna Biernat
  • Pani Barbara Biedroń
  • Pani Elżbieta Król

Samorząd klasowy:

  • Gracjan Daniel – przewodniczący
  • Ernest Król – zastępca przewodniczącego
  • Jakub Biernat- skarbnik
  • Maciej Prędki

Klasa VII

mgr Renata Kania
wychowawca

Klasowa Rada Rodziców:

  • Pani Barbara Biernat
  • Pani Anna Borucka
  • Pani Renata Hybel

Samorząd klasowy:

  • Martyna Hybel – przewodnicząca
  • Kamil Hybel – zastępca przewodniczącej
  • Łukasz Król – skarbnik