Ślubowanie klasy pierwszej

      Możliwość komentowania Ślubowanie klasy pierwszej została wyłączona

Z obchodami Dnia Edukacji Narodowej połączono również ważne wydarzenie w życiu szkoły – ślubowanie pierwszoklasistów. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły zostali pasowani na uczniów i złożyli ślubowanie na sztandar szkoły – sumiennie uczyć się i godnie reprezentować szkołę. Stali się tym samym pełnoprawnymi członkami naszej szkolnej rodziny. Najmłodsi pod kierunkiem wychowawczyni pani mgr inż. Zdzisławy Zoń przedstawili część artystyczną, a rodzice z wielką radością i dumą oglądali występ dzieci i ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy wchodzące w nowy etap życia. Pani Dyrektor, w imieniu wszystkich pracowników szkoły oraz własnym, życzyła pierwszoklasistom samych radosnych dni w szkole, szóstek, piątek oraz wzorowego zachowania. Rodzicom zaś zadowolenia z najmłodszych oraz miłej współpracy ze szkołą i wychowawcą. Pierwszoklasistom Rada Rodziców ufundowała nagrody.