„ANDRZEJKI” w naszej szkole

      Możliwość komentowania „ANDRZEJKI” w naszej szkole została wyłączona

Andrzejki – to wieczór wróżb odprawianych w nocy z 29 na 30 listopada, w wigilię świętego Andrzeja. Dzień ten przypada na końcu lub na początku roku liturgicznego. Andrzejki są specjalną okazją do zorganizowania ostatnich zabaw przed rozpoczynającym się adwentem. Jest to świetna zabawa dla każdego. W naszej szkole 23 i 24 listopada uczniowie zarówno młodszych jak i
starszych klas mieli możliwość wzięcia udziału w zabawie andrzejkowej zorganizowanej przez
samorząd uczniowski przy aktywnej pomocy uczniów klasy VI. Każdy chętny, a było ich bardzo wielu, mógł o swoją przyszłość zapytać wróżek, które ze swoim salonem wróżb zagościły w naszej szkole. Nie zabrakło też dedykacji muzycznych i konkursów z nagrodami. Dodatkową atrakcją podczas zabawy był „złoty deszcz” konfetti, który spadł na wszystkich bawiących się na wystrojonej sali szkolnej. Nie zabrakło też poczęstunku dla wszystkich uczestników zabawy, a to dzięki naszej radzie rodziców z przewodniczącą Panią Barbarą Biedroń. Serdeczne podziękowania dla samorządu szkolnego, opiekuna mgr Joanny Janik-Kita, przybyłych rodziców i wychowawców klas.