Szkolny Dzień Dyni

      Możliwość komentowania Szkolny Dzień Dyni została wyłączona

Jesień dostarcza wielu inspiracji, nie tylko dorosłym, ale także dzieciom. W tym roku niewątpliwą gwiazdą tegorocznej jesieni została dynia. W czwartek 31 października Samorząd Uczniowski zorganizował Szkolny Dzień Dyni.

Z tej okazji szkolny korytarz ozdobiony był jesiennymi dekoracjami z dynią w roli głównej.
Uczniowie przynieśli tego dnia przepiękne dynie w ciekawej kolorystyce, od soczystej pomarańczy poprzez brązy, zielenie, szarości, aż do czerni. Mogliśmy podziwiać niezwykłe, oryginalne i niepowtarzalne dyniowe stworki oraz ciekawe stroje naszych uczniów, którzy w większości byli ubrani na pomarańczowo.

W tym dniu uczniowie mogli także podczas przerw spróbować potraw dyniowych. Oprócz smakołyków z dyni można było dowiedzieć się o wartościach odżywczych tego niezwykłego warzywa.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłowości i dziękujemy za włączenie się do obchodów Dnia Dyni w naszej szkole.