Wizyta św. Mikołaja w szkole

      Możliwość komentowania Wizyta św. Mikołaja w szkole została wyłączona

„Każdy może zostać Świętym Mikołajem
To jest sprawa prostsza bardziej, niż się zdaje
Byle tylko duże serca pomyślały
Kiedy gwiazdka w górze o serduszkach małych”

W niedzielę 8 grudnia 2019 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość środowiskowa. Do dzieci przybył długo oczekiwany gość – Święty Mikołaj. Z tej okazji dzieci klas zerowych wystąpiły w przedstawieniu pt. „Zmartwienie Śnieżynek”. Z wielką radością powitały świętego Mikołaja, recytowały dla niego wiersze oraz śpiewały piosenki. Ten niezwykły gość przyniósł prezenty wszystkim oczekującym. Dzieci podziękowały Mikołajowi za niespodzianki i wizytę.
Ten dzień będziemy długo wspominać z ogromną radością.

Serdeczne podziękowania kierujemy do przedstawicieli klasowych rad rodziców oddziałów przedszkolnych przy naszej szkole, wychowawców klas i wszystkich, którzy włączyli się w organizację tej pięknej uroczystości. Świętemu Mikołajowi serdecznie dziękujemy i zapraszamy go za rok.