Kochana Babciu, Kochany Dziadku

      Możliwość komentowania Kochana Babciu, Kochany Dziadku została wyłączona

Każdego roku, 21 i 22 stycznia nasi Kochani Dziadkowie obchodzą swoje święto! Babcia i Dziadek – źródło bezinteresownej miłości, cierpliwości i dobroci. Niezwykli ludzie, którzy zawsze znajdą dla nas czas, przyjmą z szeroko otwartymi ramionami, kochają bez granic.
Co roku nasze przedszkolaki i uczniowie klas I-III spotykali się ze swoimi Kochanymi Babciami i Dziadkami w naszej szkole na wspólnej uroczystości. W tym roku stało się to niemożliwe ze względu na pandemię.

Dzieci przedszkolne naszej szkoły wręczą swoim Babciom i Dziadkom specjalną kartkę edukacyjną zawierającą z jednej strony życzenia oraz treści profilaktyczne, natomiast na drugiej stronie narysowali obrazek dla Babci i Dziadka. Specjalną kartkę edukacyjną dzieciom przekazała Komenda Powiatowa Policji w Limanowej w ramach projektu mającego na celu ochronę osób starszych – grupę społeczną szczególnie podatną na wszelkiego rodzaju oszustwa i nadużycia – pn. „Wnuczka, wnuczek edukuje — babcia, dziadek się stosuje!”

Babciu, Dziadku, dziękuję Wam za to, że jesteście. Dziękuję Wam za Waszą troskę, niekończącą się cierpliwość. Drogi Dziadziu, Droga Babciu przyjmijcie najlepsze życzenia z okazji Waszego Święta! Żyjcie długie lata w zdrowiu, szczęściu i radości.

ŻYCZENIA DLA BABĆ I DZIADKÓW

Do życzeń dołącza się cała społeczność szkolna.