Święta Bożego Narodzenia w naszej szkole

      Możliwość komentowania Święta Bożego Narodzenia w naszej szkole została wyłączona

Już od początku grudnia w naszej szkole zapanował świąteczny nastrój. Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na ozdoby bożonarodzeniowe, takie jak stroiki, choinki, bombki oraz konkurs na najpiękniej przystrojoną salę. Na korytarzach oraz wszystkich salach bardzo szybko pojawiły się bożonarodzeniowe dekoracje. Zaangażowanie klas było niesamowite.

W ostatni dzień nauki stacjonarnej samorząd ogłosił wyniki konkursu na najładniej przystrojoną klasę oraz wyniki konkursu na najpiękniejszą ręcznie wykonaną ozdobę. Rozstrzygnięcie  konkursu było trudne, gdyż uczniowie włożyli naprawdę wiele wysiłku zarówno w dekorację klas jak i wykonanie ozdób. Przedstawiciele samorządu wręczyli dyplomy i nagrody zwycięzcom oraz drobne upominki wszystkim pracownikom szkoły i złożyli im życzenia świąteczne.

Tradycją w naszej szkole stał się również kiermasz bożonarodzeniowy, na którym można było kupić stroiki, kartki świąteczne oraz bombki. Kiermasz co roku cieszy się dużym zainteresowaniem wśród kupujących uczniów, a także rodziców. Zebrane kwoty przekazywane są na cele charytatywne. Kiermasz bożonarodzeniowy to z jednej strony promocja dziecięcej twórczości, a z drugiej kultywowanie tradycji i zwyczajów związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Wraz z kiermaszem w progi naszej szkoły wkracza magia świat. W klasach pojawiają się choinki i świąteczne ozdoby. To znak, że święta Bożego Narodzenia tuż, tuż.