Wyjazd do Domu Kultury w Limanowej na spektakl pt. „Alladyn… Baśń Tysiąca i Jednej Nocy”

      Możliwość komentowania Wyjazd do Domu Kultury w Limanowej na spektakl pt. „Alladyn… Baśń Tysiąca i Jednej Nocy” została wyłączona

W czwartek 05 maja 2022 dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klas 0 – 2 wraz z wychowawcami miały przyjemność udać się do Limanowskiego Domu Kultury na spektakl teatralny pt. „Alladyn… Baśń Tysiąca i Jednej Nocy” przygotowany przez Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa.

Dzieci poznały barwną historię Alladyna, złego czarnoksiężnika wezyra Jafara oraz pięknej księżniczki Dżasminy. Najwięcej radości i entuzjazmu wzbudził baśniowy duszek, zamieszkujący tajemniczy przedmiot jakim była lampa, wystarczyło tylko ją potrzeć i jak za dotknięciem magicznej różdżki pojawiał się nasz bohater Dżin spełniający trzy życzenia.

Niezapomniany nastrój stworzyły barwne kostiumy i bajkowa scenografia, a bogata gra światła i efekty specjalne dodały tajemniczości całemu spektaklowi. Melodyjne utwory wykonywane przez aktorów porywały dzieci do wspólnej zabawy. Dzieci na zakończenie przedstawienia nagrodziły aktorów gromkimi brawami.