Dzień Edukacji Narodowej.

      Możliwość komentowania Dzień Edukacji Narodowej. została wyłączona

13 października w naszej szkole świętowaliśmy wspólnie Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji cała społeczność szkoły wzięła udział w uroczystej akademii. O tym, że uczniowie potrafią zaskakiwać, przygotowując miłe niespodzianki, doskonale wiedzą nauczyciele naszej szkoły. Podczas wspólnego świętowania uczniowie pedagogom życzyli entuzjazmu w przekazywaniu wiedzy oraz satysfakcji w odkrywaniu nowych obszarów codziennej pracy nauczyciela.

Szkolna akademia utrzymana była w wesołym nastroju. Dowcipne dialogi w odgrywanych przez uczniów z kl. 8 scenkach pokazywały szkołę widzianą oczyma uczniów i nauczycieli. Dziękujemy Wam drodzy Uczniowie za trud i pomysłowość w przygotowanie tej akademii.

W części oficjalnej tej uroczystości głos zabrała Pani dyrektor, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowała za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń.