Andrzejki klas I-II.

      Możliwość komentowania Andrzejki klas I-II. została wyłączona

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię dziecka, uczą kreatywności, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji. I tak właśnie było, też w naszej szkole. W tym roku 22 listopada Samorząd Uczniowski pod czujnym okiem Pani Natalii Iwan zorganizował dla klasy I i II wróżby, zabawy i konkursy.

Uczestnicy kultywując tradycje związane z Wigilią Św. Andrzeja losowali wróżby. Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy pragnął sobie wywróżyć coś wyjątkowego. Był słodki poczęstunek, zabawy z DJ-em Michałem. Młodszych kolegów i koleżanki do wspólnej zabawy i rozgrywek zachęcały uczennice klasy VIII, które z niezwykłym zapałem, pasją i kreatywnością wywiązywały się z przydzielonych zabaw.

Przy tej okazji pragniemy podziękować wszystkim rodzicom za pomoc w zorganizowaniu poczęstunku dla dzieci, uczniom Samorządu Uczniowskiego za zaangażowanie w przygotowanie dekoracji i zabaw.