Sukces w konkursie plastycznym „W trosce o nasze bezpieczeństwo”.

      Możliwość komentowania Sukces w konkursie plastycznym „W trosce o nasze bezpieczeństwo”. została wyłączona

Dnia 31 marca 2016 roku w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Limanowa odbyło się uroczyste podsumowanie XVIII edycji Konkursu Plastycznego pt. „W trosce o nasze bezpieczeństwo”. Na konkurs wpłynęło 100 prac z 13 szkół podstawowych, 6 gimnazjów.
Tegoroczna edycja konkursu dotyczyła kształtowania prawidłowych zachowań oraz właściwych postaw wśród dzieci i młodzieży w domu, na ulicy, w szkole, na wycieczce, podczas nauki i zabawy. Konkurs miał na celu zainteresowanie problemem, co może stać się, gdy nie przestrzegamy podstawowych zasad bezpieczeństwa, a także ukazanie strażaków – ratowników w szerokim spektrum działań ratowniczo – gaśniczych.
Na szczeblu szkolnym spośród wszystkich prac wyłoniono po trzy prace finałowe, które zakwalifikowały się do etapu gminnego:
I grupa – uczniowie klas I – III
– Gabriela Florek – kl. I
– Alicja Hebda – kl. II
– Wiktor Hybel – kl. II
II grupa – uczniowie klas IV – VI
– Faustyna Król -kl. VI
– Robert Biernat – kl. V
– Dariusz Hutek – kl.V
Na szczeblu gminnym uczennica klasy VI – Faustyna Król zajęła I miejsce, a uczeń klasy V – Robert Biernat otrzymał wyróżnienie
Laureatom gminnego etapu konkursu oraz wyróżnionym uczniom wręczone zostały nagrody i dyplomy przez Wójta Gminy Limanowa – Władysława Pazdana oraz Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół w Limanowej – Edytę Król. Wszystkie nagrodzone prace Komisja zakwalifikowała do etapu powiatowego konkursu.