Dzień Dziecka w naszej szkole

      Możliwość komentowania Dzień Dziecka w naszej szkole została wyłączona

1 czerwca 2016 roku w Szkole Podstawowej Nr 2 w Siekierczynie obył się Dzień Dziecka. Nikt tego dnia nie przyniósł książek, ani zeszytów. Na buziach dzieci gościł uśmiech, radość i ochota na wspólną zabawę. Pogoda wszystkim dopisała, a upalny dzień dostarczył dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń. Wspólna rywalizacja, wysiłek fizyczny i zabawa to najchętniej wybierane formy spędzania czasu. Były wycieczki plenerowe, rozgrywki sportowe, konkursy. Nie zabrakło w tym dniu upominków, smakołyków. Wszystko to dzięki wspaniałej Radzie Rodziców naszej szkoły, CARITAS parafii Siekierczyna, Firmie TYMBARK, Firmie „Lim-Cars” S.C. Leszek Król Mirosław Król. Dopełnieniem wielu atrakcji dla dzieci było miasteczko rowerowe wypożyczone z Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Nowym Sączu staraniem naszego radnego i sołtysa wsi. Wszystkim z całego serca dziękujemy. Na koniec dnia uczniowie stwierdzili, że Dzień Dziecka powinien być co najmniej raz w miesiącu, a nie raz w roku. Wszystkim dzieciom życzymy, aby ich dzieciństwo było jak najlepsze i trwało jak najdłużej. Wszystkiego dobrego, Drogie Dzieci!