Wyniki 49 Międzynarodowego Konkursu Plastycznego

      Możliwość komentowania Wyniki 49 Międzynarodowego Konkursu Plastycznego została wyłączona

Znamy już wyniki tegorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego!
Po raz trzeci uczniowie naszej szkoły sięgają w nim po najwyższe wyróżnienia. W 49 edycji konkursu nadesłano do Japonii 15 108 prac z całego świata. Z Polski nadesłano aż 2623 prace, spośród których nagrodzonych zostało 148. Wśród tylu nadesłanych prac na wyróżnienie zasłużyły dwie prace wykonane przez uczennice naszej szkoły!

Nagrodę PENTEL otrzymała Marika Wojtas z klasy II za pracę zatytułowaną „Me and My Friend Leo” – opiekun Zdzisława Zoń.
Nagrodę BRONZE otrzymała Joanna Oleś z klasy II zatytułowaną „Walk with My Friend” – opiekun Zdzisława Zoń.
Serdeczne gratulacje!!!