Pomagamy z SERCEM…

      Możliwość komentowania Pomagamy z SERCEM… została wyłączona

18 października 2021 roku gościliśmy w naszej szkole Pana Andrzeja Biernata – właściciela Firmy ASB-CONSTRUCTION. Mieliśmy okazję podziękować Mu osobiście za przekazany naszej szkole piękny prezent w formie „Serca na nakrętki”. Jakże miło jest, gdy to były uczeń naszej szkoły wykazuje się inicjatywą, która ma większy zasięg niż ten – lokalny, bowiem przyczyni się do pomocy osobom chorym i niepełnosprawnym. Napełniając „serce nakrętkami” wesprzemy tych, którzy potrzebują naszej pomocy, a dzięki Państwu Katarzynie i Andrzejowi Biernatom możemy uczynić to z jeszcze większą radością.

Serdecznie dziękujemy za SERCE okazane przez Państwa oraz za to SERCE, które już od kilku dni stoi przed budynkiem naszej szkoły.