Jak karnawał to karnawał.. czyli zabawa karnawałowa w naszej szkole

      Możliwość komentowania Jak karnawał to karnawał.. czyli zabawa karnawałowa w naszej szkole została wyłączona

Po ciężkiej pracy w I semestrze nauki uczniowie klas IV-VIII naszej szkoły niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w naszej szkole we wtorek – 6 lutego 2024 roku.

Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż zwykle – zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami, serpentynami, światełkami zachęcała do szalonej zabawy.

Podczas dyskoteki nie zabrakło tańców w parach czy też wspólnie w kole. Starsi uczniowie bawili się cudownie, a dobrą muzykę serwował im dj Michał i dj Tomek – uczniowie klasy VII.

Rada rodziców zadbała o poczęstunek w czasie przerwy w zabawie.


Tegoroczna zabawa karnawałowa w naszej szkole należała do udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale zadowoleni.