Finał konkursu SKO „Historia pieniądza”

      Możliwość komentowania Finał konkursu SKO „Historia pieniądza” została wyłączona

17 kwietnia odbył się w Limanowej finał konkursu „Historia pieniądza”. W finale wzięło udział 40 uczniów z 20 szkół z terenu powiatu limanowskiego. Naszą szkołę reprezentowali zwycięzcy I etapu: Klaudia Hebda i Jakub Król – uczniowie klasy czwartej, którzy tworzyli zespół. Musieli posiadać ogromną wiedzę na temat historii i oferty Banku Spółdzielczego w Limanowej, bowiem pytania były bardzo szczegółowe i trudne. Już po drugiej turze pytań z dalszej rywalizacji odpadło wiele szkół. Finał konkursu przebiegał w dwóch etapach. Najpierw wszyscy odpowiadali na pytania, które były wybierane losowo. Do ścisłej czołówki zakwalifikowały się 4 szkoły. Tym razem konkurs polegał na udzieleniu jak najszybszej odpowiedzi na zadawane pytania. Nie wystarczyło znać odpowiedź, trzeba się było jeszcze wykazać refleksem. Uczniowie naszej szkoły zdobyli NAGRODĘ III-go stopnia – 300 zł na szkolną książeczkę SKO. Serdecznie gratulujemy!