XXXII Wieczorny Złaz Turystów Górskich na Golcowie

      Możliwość komentowania XXXII Wieczorny Złaz Turystów Górskich na Golcowie została wyłączona

W dniu 29 września br. członkowie SKKT z naszej szkoły wzięli udział w XXXII Wieczornym Złazie Turystów Górskich na Golcowie. W Złazie tym udział wzięła młodzież szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, przewodnicy górscy, turyści indywidualni oraz okoliczni mieszkańcy.

Przy kapliczce Państwa Krajewskich – tradycyjnie odbyła się msza święta w intencji zmarłych i żyjących członków PTTK Oddziału Ziemi Limanowskiej. Następnie przeprowadzono konkurs wiedzy o Beskidzie Wyspowym, a po nim wszyscy uczestnicy zebrali sie przy ognisku aby upic kiełbaski.

W konkursie krajoznawczym drugie miejsce w kategorii szkół podstawowych zdobyły: Maria Trystuła zklasy V i Martyna Hybel z klasy IV – drużyna SKKT „TUPTUSIE” z naszej szkoły. Gratulacje!