Chłopcy z Siekierczyny Mistrzami Halowej Piłki Nożnej!

      Możliwość komentowania Chłopcy z Siekierczyny Mistrzami Halowej Piłki Nożnej! została wyłączona

Sukcesem drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Siekierczynie zakończyły się rozgrywki Halowej Piłki Nożnej Chłopców w kategorii Szkół Podstawowych. W wyniku przeprowadzonych wcześniej eliminacji, do rozgrywek gminnych zakwalifikowało się sześć drużyn: SP Pisarzowa, SP Mordarka, SP Siekierczyna II, SP Stara Wieś I, SP Nowe Rybie oraz SP Rupniów.
Drużyny zostały podzielone na dwie grupy z których po zaciętej walce, awans do dalszych rozgrywek wywalczyły Siekierczyna II, Mordarka, Stara Wieś i Nowe Rybie. Tradycyjnie najwięcej emocji zarówno wśród zawodników, jak i kibiców wzbudził mecz finałowy pomiędzy Mordarką i Siekierczyną II. W regulaminowy czasie gry mecz zakończył się bezbramkowym remisem, dlatego o wyłonieniu zwycięzcy zadecydowały rzuty karne.
W dogrywce lepsi okazali się chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Siekierczynie zdobywając tym samym tytuł Mistrza Gminy Limanowa i awans na zawody powiatowe!
Końcowe wyniki:
I miejsce – SP Siekierczyna II
II miejsce – Mordarka
III miejsce – Stara Wieś I
IV miejsce – Nowe Rybie
V miejsce – Pisarzowa / Rupniów
Podsumowania turnieju oraz wręczenia dyplomów, nagród, a dla pierwszych trzech miejsc pucharów dokonali: Marian Mąka – Wice Wójt Gminy Limanowa, Wojciech Korabik – Kierownik Wydziału Kultury i Promocji oraz Paweł Ciuła – Dyrektor Zespołu Szkół w Mordarce