„MEDAL KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ” dla nauczyciela naszej szkoły

      Możliwość komentowania „MEDAL KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ” dla nauczyciela naszej szkoły została wyłączona

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w dniu 21 października 2016 roku w Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu, odbyło się spotkanie z licznym gronem wyróżniających się dyrektorów i nauczycieli. Galę wręczania nagród i odznaczeń wybitnym nauczycielom uświetnili swą obecnością – Małopolski Kurator Oświaty Pani Barbara Nowak, wicekurator Pani Halina Cimer, starostowie powiatów oraz dyrektor Delegatury w Nowym Sączu Pan Dariusz Leśniak. W gronie wyróżnionych znalazła się również Pani Zdzisława Zoń. – nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Siekierczynie, która została odznaczona Medalem Komisji Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania.

Serdecznie gratulujemy Pani Zdzisławie Zoń takiego wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym.