I Gminny Konkurs Recytatorski „Poezja to My”. Jan Brzechwa – Czarodziej Słowa

      Możliwość komentowania I Gminny Konkurs Recytatorski „Poezja to My”. Jan Brzechwa – Czarodziej Słowa została wyłączona

W Zespole Szkół Nr 1 w Starej Wsi, w piątkowe przedpołudnie 10 marca 2017 r., odbył się I Gminny Konkurs Recytatorski pod hasłem Poezja to MY. Jan Brzechwa – Czarodziej Słowa. Konkurs został objęty honorowym patronatem Wójta Gminy Limanowa i Rady Rodziców przy ZS Nr 1 w Starej Wsi. Uczniowie występowali w następujących kategoriach wiekowych:

  • Kategoria I – uczniowie klas 0 – I szkoły podstawowej,
  • Kategoria II – uczniowie klas II – III szkoły podstawowej,
  • Kategoria III – uczniowie klas IV – VI szkoły podstawowej,
  • Kategoria IV – uczniowie klas gimnazjalnych.

W kategorii I – klasy 0 – 1 szkoły podstawowej I miejsce zajął uczeń naszej szkoły, Mateusz Boczoń z klasy pierwszej. Naszą szkołę reprezentowali również uczniowie: Justyna Saczka z kl. III oraz Łukasz Król z kl.VI.

Laureaci I Gminnego Konkursu Recytatorskiego ,,Poezja to MY. Jan Brzechwa – Czarodziej Słowa”, otrzymali z rąk pana Mariana Mąki – zastępcy Wójta Gminy Limanowa oraz pani Haliny Mąka – dyrektor ZS Nr 1 w Starej Wsi nagrody książkowe i rzeczowe, a także pamiątkowe dyplomy. Nagrody dla laureatów zostały ufundowane przez Gminę Limanowa i Miejską Bibliotekę Publiczną w Limanowej.
Pozostałym uczestnikom konkursu wręczone zostały nagrody pocieszenia oraz pamiątkowe dyplomy.