,,Dzieci uczą rodziców”

      Możliwość komentowania ,,Dzieci uczą rodziców” została wyłączona

Niezmiernie miło mi się kontaktować z Państwem, by oficjalnie zainaugurować IV edycję ogólnopolskiej akcji edukacyjnej ,,Dzieci uczą rodziców”. Pierwsza lekcja w roku szkolnym 2022/2023, a zarazem 24 w historii akcji ,,Dzieci uczą rodziców”. , jest już dostępna. Materiały do przeprowadzenia lekcji ,,Elementarz bezpieczeństwa”. już czekają na wszystkich Państwa. Gorąco zachęcamy do pobierania materiałów i realizacji lekcji.
IV edycja będzie obfitowała w wiele nowości, zarówno w sferze tematyki, jak i materiałów edukacyjnych. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, by edycja akcji, którą właśnie inaugurujemy, stała na jeszcze wyższym poziomie niż poprzednie edycje.

Darmowe zadania to jedna z wielu nowości IV edycji akcji ,,Dzieci uczą rodziców”. To seria tematycznych materiałów, które będą udostępniane przez cały rok szkolny 2022/2023.
Osoby zainteresowane materiałami będą otrzymywać drogą mailową paczki z zadaniami (kolorowanki, łamigłówki, modele z papieru do wykonania), prezentacje multimedialne oraz filmy edukacyjne.