Gala podsumowująca akcje SKO

      Możliwość komentowania Gala podsumowująca akcje SKO została wyłączona

6 czerwca w Miejskiej Galerii Sztuki odbyła się gala podsumowująca akcję oszczędzania w SKO w roku szkolnym 2022/2023 pod patronatem Banku Spółdzielczego w Limanowej. Spotkanie otwarła Sabina Załupska, Kierownik Zespołu Produktów Bankowych i Marketingu, która przywitała zgromadzonych na uroczystości, tj. Laureatów Konkursu oraz ich Opiekunów, a także przedstawicieli Banku w osobach: Zofia Szewczyk – Dyrektor Handlowy Banku oraz Karolina Stanisławczyk – Kierownik Zespołu Zgodności i Bezpieczeństwa.

Nagrody w konkursie „Warto oszczędzać w SKO w Banku Spółdzielczym w Limanowej” zostały przyznane w dwóch kategoriach: ogólnej – dla szkół oszczędzających pod patronatem Banku oraz w kategorii indywidualnej – dla uczniów.

Wybór zwycięskich szkół uzależniony był od oceny uzyskanej przez szkoły, wg określonych kryteriów, głównie wyników działalności SKO oraz udziału członków SKO w popularyzacji oszczędzania. Za całokształt działań w roku szkolnym 2022/2023 nasza szkoła zajęła III miejsce i bon o wartości 700 zł.

Z kolei w konkursie indywidualnym dla klas 0-3 wyróżnienie otrzymali: Wiktoria Biernat, Fabian Szymoniak , Tomasz Oleś. Przedmiotem konkursu, było wykonanie przedmiotu, który zyskał nowe życie lub ulepszenie go tak, by mógł być wykorzystywany w przyszłości.

Laureatem konkursu dla uczniów z klas od 4 do 8 została Anita Hybel. Natomiast wyróżnienie przyznano Zuzannie Florek i Blance Tokarczyk. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu prezentacji multimedialnej o bezpieczeństwie w finansach pn. „Bankuj bezpiecznie”.